Kiedy?
Odpowiedz do tematu

: Kiedy?
Mógłbym e się dowiedzieć kiedy wystartuje ten serwer?

:
trzeba cierpliwie czekać ;)

:
Wszyscy czekamy, ale pewnie już niedługo <ganja>

[IMG][/IMG]
:
Napisze to tak.

Ci co byli na testach wiedza, ze server bez powodu padal, do tego stopnia, ze prawie osiwialem i postawilem testa na wlasnym kompie.

Z tego co pamietam, wszystko przeszlo bez wiekszych problemow (nie wliczajac crashow na diablo serverze), diablo jest praktycznie gotowe a server naprawiony.

Nie bede pisal, ze ostatnio mam malo czasu bo i tak nikogo to nie interesuje. Pierwsze tygodnie na uczelni, ciezko mi jest sie przyzwyczaic (jestem jebanym leniem).

Grac tez mi sie chce, a jedyne co ostatnio mnie moze odstresowac i daje frajde to Payday 2, wiec gram jak tylko moge.

PS: nie bede ukrywal, ze bardzo male zainteresowanie do pomocy przy testach (co raczej znaczy, ze jest w ogole malo chetnych do gry) mnie troche zmartwilo, zdolowalo i wkurwilo, co bardzo mocno przeklada sie na moje checi jakichkolwiek prac nad diablo. I nie, to nie znaczy, ze zaprzestaje prac nad diablo i nie, nie olewam spawy. Prosze tylko o troche czasu, cierpliwosci i wyrozumialosci.

:
Ja już mam z może 6 osób do gry ;)

:
Clifort, powiedz im żeby jeszcze trochę poczekali. A poza tym to są takie osoby co będą grały dziennie, czy raz na jakiś czas bo będą chcieli sobie z Tobą pograć ?

:
Myślę ze będziemy grać dziennie, 2 osoby i ja gralismy na poprzednich edycjach jak grali np. Rampage czy K@T. W sumie to 4 osoby mam bo tamte 2 to nie jestem pewny. Ale myślę że w 4 będziemy grać dziennie.

:
tez czekam i czekam ale coz musimy dac czas;d

:
BEDE GRAL W GRE <gra>

:
^^^Deed napisał/a:

PS: nie bede ukrywal, ze bardzo male zainteresowanie do pomocy przy testach (co raczej znaczy, ze jest w ogole malo chetnych do gry) mnie troche zmartwilo, zdolowalo i wkurwilo, co bardzo mocno przeklada sie na moje checi jakichkolwiek prac nad diablo. I nie, to nie znaczy, ze zaprzestaje prac nad diablo i nie, nie olewam spawy. Prosze tylko o troche czasu, cierpliwosci i wyrozumialosci.

Szczerze? bez reklamy płatnej żaden serwer w cs 1.6 się nie wybije, więc jeżeli chcesz ruszyć skserv to musisz zainwestować na cssetti/boost-master czy na innej stronie, wiem że pomyślisz że jakiś noł nejm Ci gada bez sensu ale taka jest prawda, prowadziłem serwery na paru sieciach i bez tego ani rusz + dobrze jak byś miał automatyczny sklep, polecam Shop Engine by Xvak.

A z innej beczki, to kiedy Diablo ruszy?

:
nie ma co czekac? glupie pier ze bedzie ^^ szkoda czasu daje siana

:
Proszę! nie umierajcie :/

Odpowiedz do tematu
Skocz do: